воскресенье, 6 марта 2016 г.

«ІМПЕРІЯ ЮНИХ ТАЛАНТІВ» 05.03.2016, м.Київ, 2001 р., н. Відео.

6-та відкрита Першість ДЮСШ Дерюгіних з художньої гімнастикии «ІМПЕРІЯ ЮНИХ ТАЛАНТІВ» 05.03.2016, м.Київ

Відео 2001 р. н.



Відео 2001 р. н., другий день.


Відео нагородження



VI - е открытое первенство ДЮСШ Дерюгиных
по художественной гимнастике "Империя юных талантов"
4 - 6 марта 2016 г г.Киев

Место
Фамилия, имя гимнастки
Год рождения
Катего
Школа
Город
Тренер
Предмет
Сумма
рия






























2001 - категория А - СД

















1
Руденко Валерия
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Хозлу Э
12,800
12,933
25,733
2
Шафран Юлия
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кондратюк О
12,500
12,500
25,000
3
Смирнова Анастасия
2001
А
СД
Белая Церковь "Спортлицей"
Гавренко Л
11,600
13,100
24,700
3
Зариленко Александра
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Бессонова В
12,100
12,600
24,700
4
Красникова Дарья
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Юрченко О
12,233
11,767
24,000
5
Мозок Вероника
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кардаш М
12,167
11,067
23,233
6
Бондаренко Александра
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Хозлу Э
11,200
11,500
22,700
6
Салуха Анастасия
2001
А
СД
Днепр ДВУФК
Молчанова Т
11,300
11,400
22,700
7
Краснонос Валентина
2001
А
СД
Запорожье ДЮСШ № 5
Беликова А, Малыш А
10,567
9,133
19,700
8
Дубовая Марина
2001
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Андреева Н
9,967
7,467
17,433
9
Левченко Елизавета
2001
А
ДЮ
Днепродзержинск "Прометей"
Козбанова И
9,900
7,000
16,900











2001 - категория А - ДЮ

















1
Меркулова Дарина
2001
А
ДЮ
Киев "Восход"
Барановская Е
12,867
12,267
25,133
2
Кислова Карина
2001
А
ДЮ
Херсон
Кислова Л
9,533
10,233
19,767
3
Гудыма Влада
2001
А
ДЮ
Кривой Рог
Шпирук Л
9,267
9,267
18,533











2001 - категория В - СД

















1
Мелещук Ева
2001
В
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Бессонова В
14,367
16,067
30,433
2
Евсеева Юлия
2001
В
СД
Белая Церковь "Спортлицей"
Гавренко Л
13,367
13,500
26,867
3
Цивинская Василина
2001
В
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Андреева Н
11,467
12,967
24,433
4
Прон Елизавета
2001
В
СД
Днепр ДВУФК
Лисковская О
11,300
11,667
22,967
5
Панова Алена
2001
В
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Хозлу Э
11,000
10,767
21,767
6
Чалышир Алина
2001
В
СД
Днепр СДЮШОР
Молчанова Т
9,300
11,867
21,167











2001 - категория В - ДЮ

















1
Дмитрик Полина
2001
В
ДЮ
Полтава ДЮСШ № 4  
Беженова Я
11,633
13,233
24,867
2
Муштаева Маргарита
2001
В
ДЮ
Днепр "Арабеск"
Сыч Н
11,700
12,867
24,567
3
Спузяк Елизавета
2001
В
ДЮ
Харьков ДЮСШ № 5
Логачева Ю, Белоус Н
11,600
12,367
23,967
4
Артеменко Александра
2001
В
ДЮ
Херсон
Кислова Л
10,333
10,700
21,033
5
Оникиенко Ольга
2001
В
ДЮ
Киев "Терпсихора"
Дорошенко Г, Куприенко Н 
11,100
9,633
20,733











2001 - категория Light


















1
Биянова Алина
2001
L
СД
Львов "Олимп - Л"
Сороковская Е, Иванив И
11,533
12,000
23,533
2
Колосовская Дарья
2001
L
ДЮ
Чернигов ОКДЮСШ
Шарапа Л
9,500
9,133
18,633
3
Ярославцева Анна
2001
L
ДЮ
Кривой Рог
Шпирук Л
9,067
7,033
16,100











2000 - категория А


















1
Чала Виктория
2000
А
СД
Белая Церковь "Спортлицей"
Гавренко Л
12,900
12,967
25,867
2
Навроцкая Амина
2000
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Юрченко О
13,767
11,700
25,467
3
Бобан Катарина
2000
А
ДЮ
Киев ДЮСШ № 5
Островская Н
12,133
12,367
24,500
4
Портная Юлия
2000
А
ДЮ
Киев ДЮСШ № 3 
Скиба Е
11,367
12,300
23,667
5
Загуба Яна
2000
А
ДЮ
Черкассы "Олимпия"
Хмурковская В
11,233
9,533
20,767
6
Дмитренко Валерия
2000
А
ДЮ
Полтава ДЮСШ № 4
Кругликова Н
10,533
9,533
20,067
7
Чертихина Кристина
2000
А
ДЮ
Полтава ДЮСШ № 4  
Кругликова Н
10,267
9,267
19,533
8
Почивалина Анастасия
2000
А
ДЮ
Кривой Рог
Шпирук Л
8,633
10,367
19,000
9
Платонова Екатерина
2000
А
ДЮ
Херсон
Кислова Л
9,367
9,500
18,867











2000 - категория В


















1
Кобец Дарья
2000
В
ДЮ
Черноморск
Ковальчук И
14,133
16,167
30,300
2
Бабикова Виктория
2000
В
ДЮ
Киев ДЮСШ № 3 
Скиба Е
13,633
13,800
27,433
3
Макар Соломия
2000
В
СД
Львов "Олимп - Л"
Сороковская Е, Иванив И
13,667
13,133
26,800
4
Клюева Виктория
2000
В
СД
Днепр ДВУФК
Лисковская О
14,233
12,433
26,667
5
Дух Ярослава
2000
В
ДЮ
Кривой Рог
Шпирук Л
10,533
12,900
23,433
6
Гринченко Анастасия
2000
В
ДЮ
Белая Церковь "Юность"
Масликова И
9,300
10,433
19,733











1999 и ст - категория А


















1
Кнышенко Анастасия
1999
А
СД
Белая Церковь "Спортлицей"
Гавренко Л
14,033
13,300
27,333
2
Шерстюк Ирина
1998
А
ДЮ
Днепродзержинск
Еремина Н, Козбанова И
12,800
13,167
25,967
3
Михайлова Дарья
1998
А
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кардаш М
13,100
11,400
24,500
4
Стоян Валерия
1998
А
ДЮ
Киев "Восход"
Барановская Е
12,100
12,133
24,233
5
Шевчук Олеся
1999
А
ДЮ
Полтава ДЮСШ № 4 - Донецк 
Беженова Я
12,633
11,233
23,867
6
Жуковская Марта
1999
А
ДЮ
Львов "Грация"
Гринюка Л
11,500
12,100
23,600
7
Адарченко Екатерина
1999
А
ДЮ
Киев "Олимп"
Кутненко К
11,300
10,967
22,267











1999 и ст - категория В


















1
Луценко Екатерина
1995
В
СД
Днепр СДЮШОР
Еремина Н 
15,667
16,800
32,467
2
Быхно Алина
1999
В
СД
Белая Церковь "Спортлицей"
Гавренко Л
13,967
13,667
27,633
3
Перминова Мария
1999
В
СД
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кардаш М
12,867
13,967
26,833
4
Амирханян Диана
1999
В
ДЮ
Киев ДЮСШ № 3
Распопова Л, Коваленко Я
13,133
11,033
24,167
5
Кучевская Яна
1999
В
ДЮ
Киев "Восход"
Барановская Е
11,767
12,100
23,867
6
Панченко Валерия
1999
В
ДЮ
Киев "Терпсихора"
Дорошенко Г, Куприенко Н 
11,233
10,033
21,267