четверг, 12 февраля 2015 г.

Ірина Дерюгіна: "Ми хочемо створити в Ужгороді центр з художньої гімнастики"

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубріко зустрівся з заслуженим майстром спорту з художньої гімнастики, абсолютною чемпіонкою світу, віце-президентом Федерації гімнастики України Іриною Дерюгіною.
Ірина Дерюгірна перебуває на Закарпатті, де проводиться Кубок України з художньої гімнастики в спортивному комплексі «Юність». Цьогоріч показати свій рівень зібралися 238 учасників. Ірина Дергюгіна зазначила, що змагання в обласному центрі вже організовуються втретє і як завжди – на високому рівні. Вона пропонує керівництву області проводити в Ужгороді змагання з художньої гімнастики європейського рівня.
«Ми хочемо створити в Ужгороді центр з художньої гімнастики. Тут для дітей області можливо організовувати майстер-класи. Це доступний вид спорту, і чимало батьків зацікавлені в тому, щоби їх діти займалися спортивною гімнастикою. Також можливо на Закарпатті проводити Європейське гран-прі, яке до цього організовувалося в Києві. Це іміджевий проект для Закарпаття», - зазначила Ірина Дерюгіна.
Голова облради Володимир Чубірко вважає, що ідея слушна, й тому її слід вивчити та розробити відповідну концепцію.
«Ми звісно ж зацікавлені в організації таких заходів, створенні умов для їх проведення. Адже це вплине і на потік туристів. Для цього треба розробити концепцію. Ми намагаємося підтримувати спортивну галузь. З обласного бюджету виділяємо кошти на оновлення спорткомплексу «Юність» і надалі всіляко підтримуватимемо розвиток й художньої гімнастики», - резюмував Володимир Чубірко.

Комментариев нет:

Отправить комментарий