воскресенье, 15 февраля 2015 г.

Кубок України з художньої гімнастики м. Ужгород 07-11 лютого 2015., Юніори. Результати.

 Кубок України з художньої гімнастики м. Ужгород   07-11 лютого 2015

           _____ Багатоборство    програма   Юніори


місце
Прізвище
р/н/
область
БП
Ска-калка
Обруч
Мяч
Бу
лави
Лента
Сума
Тренери

1
Мулик Марія
2000
м Київ-Харківська обл
15.35
14.05
15.05
14.30
15.75
15.10
89.60
Дерюгіна А М Дерюгіна I I. Байер В В
2
Лукіна Кристина
2000
м Київ-Запорізька обл.
14.25
13.75
13.60
13.95
13.30
12.55
81.40
Дерюгіна А М Дерюгіна I I. Саніна Н.
3
Агалакова Юлія
2001
Дніпропетровська обл -1
13.00
13.30
13.10
12.40
14.35
13.85
80.00
Панаріна М. Пережогіна С
4
Іванів Вікторія
2000
м. Київ-Львівська обл.
13.00
13.60
13.60
13.40
12.55
13.40
79.55
Дерюгіна А М Дерюгіна I I. Іванів І.
5
Майоренко Вікторія
2000
Дніпропетровська обл.-і
13.05
13.15
12.60
12.95
13.35
12.90
78.00
Молчанова Т.
6
Кобець Дар'я
2000
Одеська обл.
13.75
12.85
13.50
13.80
9.60
14.05
77.55
Ковальчук І.А
7
Кожухарь Валерія
2000
м Київ-Ар Крим
13.50
12.50
11.90
13.60
13.30
12.40
77.20
Різатдінова 0.
8
Фотієва Вікторія
2000
м Київ
13.20
12.85
12.90
12.00
13.05
12.80
76.80
Дерюгіна А М Дерюгіна I I. Островська Н
9
Клюєва Вікторія
2000
Дніпропетровська обл.
12.60
11.75
12.75
11.90
14.25
12.70
75.95
Шпірук Л.; Молчанова Т.
10
Макар Соломія
2000
Львівська обл
12.00
12.05
12.90
11.60
13.40
12.75
74.70
Сороковська К. Іванів І.
11
Чалишир Аліна
2001
Дніпропетровська обл.
12.85
12.55
12.25
11.70
13.75
11.45
74.55
Молчанова Т.
12
Ставицька Анастасія
2000
м Київ-Донецька обл.
13.00
12.25
13.00
12.10
12.40
11.45
74.20
Дерюгіна А М Дерюгіна I I.
13
Балицька Маргарита
2001
Дніпропетровська обл.
12.35
12.55
11.30
11.50
13.00
11.20
71.90
Єрьоміна Н.
14
Ющенко Юлія
2000
Київська обл.
11.55
11.10
11.55
11.95
11.80
11.75
69.70
Гавренко Л В
п/к
Д'яченко Олена
2001
м Київ-3
14.60
11.65
13.35
12.20
11.10
11.70
74.60
Барановська К.А
п/к
Ольховська Аліна
2001
Харківська обл.
11.90
 12.00
11.20
11.65
11.80
11.15
69.70
Петрова І 0.
п/к
Ольховська Юлія
2001
Харківська обл.
12.90
10.40
12.25
12.45
11.50
10.15
69.65
Петрова І 0.
п/к
Павловька Анастасія
2001
м. Київ-3
12.65
10.85
12.05
10.75
12.15
10.90
69.35
Безсонова В А.
п/к
Бобан Катаріна
2000
м Київ-3
11.75
11.70
11.10
11.30
11.80
10.20
67.85
Островська Н В
п/к
Совгір Анастасія
2001
Харківська обл.
11.45
10.45
12.00


11.25
11.30
10.80


67.25
Байер В В.
п/к
Ревун Анастасія
2002
Чернігівська обл
11.15
10.75
11.05
10.85
10.80

10.05
64.65
Бориско Ю П
п/к
Шкіріда Юлія
2001
Харківська обл.
11.45
10.20

10.80

10.95
10.50
9.95
63.85
Шарко 0 В
п/к
Федьо Каріна
2001
Закарпатська обл
11.70
10.10

10.20

9.80
10.80

9.60
62.20

Семенюк М.С
п/к
Довженко Тетяна
2002
м Київ-Донецька обл.
15.35
14.05
15.05
14.30
15.75
15.10
89.60
Дерюгіна А М Дерюгіна I I. Байер В В

Комментариев нет:

Отправить комментарий