воскресенье, 15 февраля 2015 г.

Кубок України з художньої гімнастики м. Ужгород 07-11 лютого 2015. Результати.

                  Кубок України з художньої гімнастики м. Ужгород   07-11 лютого 2015

           _____ Багатоборство    програма   МС

місце
Прізвище
р/н/
область
БП
Ска-калка
Обруч
Мяч
Бу
лави
Лента
Сума
Тренери

1
Різатдінова Ганна

1993

м Київ
18.25
17.65
18.35
18.25
16.80
18.55
107.85
Дерюгіна І-І.
Блохіна І.О.
Різатдінова

2

Мазур Вікторія

1994

м Київ
17.75
16.65
17.60
17.75
19.05
17.75
106.55
Дерюгіна А.М.
Дерюгіна І.І.
3
Мульміна Анастасія
1997

м Київ
17.60
15.50
17.35
16.70
17.35
17.40
101.90
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І. І. Тукгарова М.

4
Романова Елеонора

1998

м Київ
17.15
14.75
17.05
17.25
17.35
17.45
101.00
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І.
Бенько І.

5
Гудим Валерія

1995

м Київ
15.20
14.50
14.75
14.40
15.45
16.10
90.40
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І. Островська Н.

6
Олійник ЛІЛІЯ

1996

м Київ
15.50
14.00
15.35
14.65
14.90
15.90
90.30
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І. Молчанова Т.

7
Ситникова Вікторія

1998

Дніпропетровська обл. 1к.
15.50
15.15
14.25
15.15
15.60
14.35
90.00
Якимець А.К
8
Межерицька Діана

1999

м Київ
15.45
14.45
14.20
13.50
15.10
15.35
88.05
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І. Логачова Ю.

9
Ярош Яна

1999

Одеська обл.
14.60
14.75
14.80
12.05
15.20
15.60
87.00
Арутюнян М.А.,
 Білик Н А.

10
Луценко Катерина

1995

Дніпропетровська обл. 1к.
14.85
15.40
15.20
14.45
13.35
12.70
85.95
Фрадкіна Л Єрьоміна Н.О.

11
Возняк Анастасія

1998

м Київ
15.25
14.20
14.85
14.95
13.25
13.40
85.90
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І. Єресько О.

12
Ганаженко Апьона

1997

Дніпропетровська обл. 1к.
14.90
14.15
14.90
15.00
13.55
13.10
85.60
Нор О.,
 Якимець А.К.

13
Подрушняк Анастасія

1998

м Київ
14.80
13.95
13.35
13.05
14.70
15.30
85.15
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І.
 Куріна Н.
14
Ханіна Валерія
1999

м Київ
15.50
15.10
14.10
13.85
13.30
13.05
84.90
Дерюгіна А.М. Дерюгінза І.І. Тутова Р.

15
Сич Дар'я
1998
м Київ
13.15
14.15
13.50
13.50
15.35
15.10
84.75
Дерюгіна А.М. Дерюгінз І.І.
Єрьоміна Н.
16
Когут Марта
1995
Львівська обл.1 к.
13.95
14.65
13.00
14.15
14.45
13.65
83.85
Сороковська К.
 Іванів І.
17
Асланян Олександра
1996
Львівська обл.ік.
14.90
15.20
13.85
13.75
13.10
12.90
83.70
Дерюгіна АМ. Дерюгіна І.І. Кравченко О.
18
Будянська Аліна
1996
Харківська обл.
13.95
13.25
13.85
13.80
14.45
14.30
83.60
Логачова Ю.М. Білоус Н.М.
18
Тимошенко Валерія
1997
Київ Зк.
13.60
13.15
14.90
13.55
14.75
13.65
83.60
Безсонова В.А
20
Петроченко Марина
1999
м Київ
13.85
14.00
13.80
14.60
13.75
13.50
83.50
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І.. Бориско Ю.
21
Миргородська Даря
1999
м Київ
13.75
13.65
14.15
12.90
14.45
14.40
83.30
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І. Яхимець Н.
22
Сапунова Оксана
1998
Львівська обл.1 к.
13.45
13.90
14.40
13.65
13.70
13.65
82.75
Сороковська К.
 Іванів І.
22
Стадницька Дарія
1998
Львівська обл.1 к.
13.30
13.30
14.05
13.75
14.65
13.70
82.75
Кравченко О.
 Бутенко К.
24
Васильєва Маргарита
1999
м Київ
12.85
14.70
13.70
13.80
13.35
13.80
82.20
Дерюгіна І.І.
25
Мирна Юлія
1997
Дніпропетровська обл. 1к.
13.30
13.20
14.00
13.95
14.00
13.70
82.15
Пережогіна С.
26
Шерстюк Ірина
1998
Дніпропетровська обл. 1к.
13.75
12.40
14.50
13.90
13.70
13.65
81.90
Козбанова І.А. Єрьоміна Н О.
27
Громік Вікторія
1999
Запоріжська обл.
13.25
13.00
11.95
13.20
14.45
13.35
79.20
Воробйова А.В.
28
Макарова Марина
1998
Харківська обл.
12.25
12.85
13.05
13.45
13.70
13.35
78.65
Логачова Ю.М Білоус Н.М
29
Кпим Олена
1999
Львівська обл.2к.
12.65
12.70
12.85
12.95
14.15
12.80
78.10
Сороковська К. Іванів І.
ЗО
Ревунова Аліна
1998
м Київ
12.50
13.20
12.55
13.05
13.95
12.80
78.05
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І.І.
31
Сазонова Яна
1997
Київська обл.
12.40
11.55
13.55
12.75
14.10
13.15
77.50
Гавренко Л.В., Гейдарова О.М.
32
Кузьменкова Ганна
1998
Київ Зк.
12.45
11.70
13.05
12.25
14.55
13.15
77.15
Кардаш М.А.
32
Пивовар Анна
1998
Київська обл.
13.20
12.55
12.60
12.55
14.25
12.00
77.15
Гавренко Л.В.
34
Ковальова Наталія
1999
м Київ
12.85
12.50
12.60
12.50
13.90
11.60
75.95
Дерюгіна А.М. Дерюгіна І. І.
35
Бойко Марія
1996
Київ Зк.
12.45
11.60
12.35
12.55
14.05
12.55
75.55
Безсонова В.А.
36
Петренко Ірина
1999
Дніпропетровська обл. 2к.
12.45
12.00
13.85
13.00
12.55
11.55
75.40
Оніпко Л. Молчанова Т.
37
Гальчинська Яна
1998
Одеська обл.
12.50
12.25
12.75
12.25
13.25
11.95
74.95
Арутюнян М.А.:Білик Н.А.
38
Хурс Марія
1998
Одеська обл.
11.90
12.40
13.30
12.65
12.90
11.60
74.75
Арутюнян М.А.;Білик Н.А.
39
Железняк Ганна
1998
Київ Зк.
12.30
11.95
12.50
11.45
13.10
13.25
74.55
Безсонова В.А.
40
Михайленко Валерія
1995
Кіровоградська обл.
12.35
11.85
12.45
12.40
12.60
12.80
74.45
Шевченко О.В..Мельник А. Скрипнік А.
41
Зонова Анастасія
1998
Дніпропетровська обл. 1к.
11.85
11.90
11.85
12.50
13.50
12.65
74.25
Якимець А.К.
42
Козенко Анасатасія
1996
Харківська обл.
12.15
12.20
13.10
12.05
12.50
12.10
74.10
Логачова Ю.М Білоус Н.М.
43
Петрова Дар'я
1997
Харківська обл.
11.80
12.55
12.45
12.30
13.15
11.40
73.65
Петрова І.О.
44
Нгуєн Росина
1994
Львівська обл.1 к.
12.25
11.65
12.75
10.85
13.80
12.30
73.60
Руда І., Яковенко Л.
45
Олищук Мар'яна
1996
Волинська обл.
11.90
11.75
12.45
12.95
12.70
11.65
73.40
Фігель Т.П.
46
Сквознова Ванесса
1997
Харківська обл.
12.20
11.95
12.95
11.20
13.20
11.85
73.35
Логачова Ю.М. Білоус Н.М.
47
Шевчук Олеся
1999
Полтавська обл.
11.90
12.10
12.05
12.25
12.40
11.55
72.25
Бєжєнова Я.О.
48
Куріна Влади слава
1999
Запоріжська обл.
12.05
10.80
10.25
13.00
13.55
12.35
72.00
Шаріпова В.І. Саніна Н.
49
Черновол-Т каченко Катерина
1998
Харківська обл.
11.25
11.65
13.05
11.65
12.95
11.35
71.90
Петрова І.О.
50
Дрига Анастасія
1998
Дніпропетровська обл. 2к.
11.15
11.65
11.00
12.80
12.95
12.10
71.65
Пережопна С.
51
Ільчук Вікторія
1999
Дніпропетровська обл. 2к.
11.70
11.85
11.80
12.60
11.80
11.70
71.45
Лунева Н. Якимець А.
52
Боднар Анна
1999
Чернівецька обл.
11.90
10.50
12.10
11.65
12.85
12.35
71.35
РуснакО.С.
53
Степаненко Юлія
1994
Чернігівська обл.
10.60
10.90
12.20
12.70
12.35
11.90
70.65
Бориско Ю.П. Багінська О.В.
54
Якібчук Марта
1999
Львівська обл.1 к.
11.45
11.50
12.30
11.40
12.30
11.65
70.60
Родевич X.
55
Головіна Марія
1999
Львівська обл.2к.
11.55
11.50
11.85
11.75
12.05
11.45
70.15
Кравченко О. Бутенко К.
56
Михайлова Дар'я
1998
Київ Зк.
11.30
11.20
11.05
10.95
13.35
12.05
69.90
Кардаш М.А.
57
Бондар Анастасія
1999
Львівська обл.2к.
11.15
11.20
12.40
11.75
12.10
10.85
69.45
Кочергіна Г. Кзлашян Т.
58
Кротїк Яна
1999
Волинська обл.
11.75
12.00
11.10
11.80
11.50
11.25
69.40
Габідуліна В.Р. ЗаліщукО.М.
59
Крічфалуший Каміла
1994
Львівська обл.2к.
11.05
11.35
11.90
11.95
12.05
10.70
69.00
Сороковська К. Іванів І.
60
Пасинко Ася
1999
Дніпропетровська обл. 2к.
11.15
11.85
13.10
10.80
11.50
10.50
68.90
Євсюкова Т. Пережогіка С.
61
Фесюк Вікторія
1997
Кіровоградська обл.
10.40
11.45
11.20
11.70
12.45
11.65
68.85
Шевченко О.В..Мельник А. Скрипнік А.
61
Савельєва Вікторія
1997
Одеська обл.
11.50
10.85
12.10
11.00
12.30
11.10
68.85
Арутюнян М.А.:Білик Н.А.
63
Кучеренко Вікторія
1998
Полтавська обл.
11.80
10.70
12.10
11.05
11.20
11.75
68.60
Смірнова І.В.
63
Бабич Вікторія
1996
Закарпатська обл.
11.05
11.25
11.60
11.00
11.85
11.85
68.60
Арсьонова А.Г
65
Бур'ян Олександра
1999
Київ Зк.
11.55
10.00
11.45
10.80
12.60
12.05
68.45
Кардаш М.А.
66
Попоська Анастасія
1998
Запоріжська обл.
11.50
10.80
12.35
9.50
12.25
12.00
68.40
Белікова А П.
67
Бихно Аліна
1999
Київська обл.
11.35
12.00
12.45
10.70
10.55
11.10
68.15
Гавренко Л.В. Скрипник А.М.
68
Лесюк Тетяна
1996
Львівська обл.2к.
11.70
11.65
11.05
11.50
11.95
10.20
68.05
Єресько О.
69
Кравчук Таісія
1995
Львівська обл.2к.
10.55
11.45
10.05
11.70
12.90
11.25
67.90
Сороковська К. Іванів І.
70
Тимошук Марія
1998
Волинська обл.
11.45
10.70
11.65
11.60
11.30
11.00
67.70
Фігель Т.П.
70
Матвєй Сніжана
1998
Волинська обл.
11.45
11.10
11.40
11.25
12.05
10.45
67.70
Данелюк Н.В.
72
Комарницька Дар'я
1998
Миколаївська обл.
11.10
10.50
11.30
11.25
12.90
9.75
66.80
Олеф ір С.О.
73
Шпирук Даря
1997
Кіровоградська обл.
10.75
10.55
11.70
11.40
12.15
10.15
66.70
Шевченко О.В..Мельник А. Шпирук Л.
74
Лагрон Аліса
1997
Запоріжська обл.
10.50
11.25
10.95
10.75
11.30
11.85
66.60
Колокот Д.О.
75
Пархоменко Ангеліна
1993
Кіровоградська обл.
10.60
10.60
11.10
11.80
11.45
11.00
66.55
Шевченко О.В..Мельник А. Колокот Д.
76
Сусуйкіна Дар'я
1999
Миколаївська обл.
11.30
10.15
11.65
11.40
11.25
10.70
66.45
Гусєва І.В., Бутенко О.Д
76
Бакалдіна Олена
1997
Київська обл.
10.55
10.05
10.90
12.10
11.75
11.10
66.45
Гавренко Л.В.
78
Павлова Анастасія
1999
Чернівецька обл.
11.10
10.95
11.00
10.75
11.60
10.90
66.30
Бутковська Л.Л.
78
Спешилова Діана
1998
Чернігівська обл.
11.00
8.80
11.30
11.85
12.20
11.15
66.30
Бориско Ю.П.
80
Бабаєва Марина
1998
Дніпропетровська обл. 2к.
9.85
11.45
12.00
11.10
11.70
10.15
66.25
Пережопна С.
81
Кравченко Діана
1998
Кіровоградська обл.
11.15
9.90
10.70
11.00
12.05
11.10
65.90
Виноградова Л.
82
Нікітенко Діана
1999
Київська обл.
10.75
10.20
11.40
10.80
11.95
10.60
65.70
Гавренко Л.В. Шаріпова В.І.
83
Мін дюк Ірина
1997
Волинська обл.
10.35
10.80
10.70
11.10
11.50
10.75
65.20
Данелкж Н.В. Фігель Т.П.
83
Реуцька Анна
1999
Чернівецька обл.
10.65
10.30
10.10
10.95
10.85
11.50
64.35
Бутковська Л.Л.
85
Вігула Яна
1994
Кіровоградська обл.
10.35
9.95
10.60
11.30
11.15
11.00
64.35
Шевченко О.В..Мельник А. Моравська Л.
86
Шолохова Анастасія
1997
Волинська обл.
10.25
10.80
10.65
11.50
10.65
10.05
63.90
Габідулінз В.Р. Василюк М.В.
87
Майданська Оксана
1999
Волинська обл.
11.25
10.25
10.25
10.95
10.60
10.30
63.60
Данелкж Н.В.
88
Швидка Ірина
1997
Миколаївська обл.
10.55
10.35
10.40
10.75
10.85
10.20
63.10
ЧижикТ.Г.Б родовська Т.Г.
89
Міроєва Ніколь
1997
Одеська обл.
10.15
10.35
10.30
10.25
10.75
9.65
61.45
Арутюнян М.А.
,Білик Н.А.
90
Мединська Марія
1995
Закарпатська обл.
10.20
10.55
10.55
9.50
10.65
9.95
61.40
Арсьонова А.Г.
91
Лахман Юлія
1998
Чернівецька обл.
10.05
10.15
10.25
10.50
9.90
10.40
61.25
Бутковська Л.Л.
92
Дубіна Юлія
1995
Чернігівська обл.
10.10
8.75
10.20
10.30
10.85
10.40
60.60
Бориско Ю.П. Багінська О.В
93
Кранга Анастасія
1999
Миколаївська обл.
10.65
10.70
7.85
10.10
11.10
9.85
60.25
ЧижикТ.П. Бродовська Т.Г.
94
Фурман Дар’я
1998
Чернігівська обл.
9.65
9.85
8.80
9.65
11.30
9.60
58.85
Яцюк І.М.
Бориско Ю.П.
95
Савоян Анна
1998
Миколаївська обл.
9.10
10.10
9.80
9.70
10.75
9.25
58.70
Бродовська Т.Г.
96
Перегон Анастасія
1999
Одеська обл.
10.05
9.50
10.40
9.35
9.65
9.65
58.60
Василенко А.К.
97
Кім Анна
1999
Полтавська обл.
9.65
9.95
10.85
9.05
9.35
9.70
58.55
Смірновз І.В.
98
Луговська Марія
1999
Чернігівська обл.
10.15
9.50
9.45
10.10
9.80
9.20
58.20
Близнюк О.В. Федосенко О.В.
98
Пальнікова Марія
1998
Миколаївська обл.
9.45
8.95
10.60
9.50
10.35
9.35
58.20
Олеф ір С.О.
100
Волочай Дар’я
1999
Полтавська обл.
10.35
9.05
9.90
9.60
10.15
9.10
58.15
Смірнова І.В.
101
Крижановська Христина
1998
Чернівецька обл.
9.70
9.90
10.35
9.80
9.65
8.60
58.00
РуснакО.С.
102
Капустей Марія
1997
Закарпатська обл.
9.95
9.25
9.25
10.10
9.75
9.30
57.60
Семенюк М.С.
103
Янишевська Каріна
1998
Запоріжська обл.
8.20
9.10
10.40
8.65
10.20
10.05
56.60
Колокот Д.О.
103
Алексік Аліса
1999
Закарпатська обл.
10.00
9.70
9.45
8.65
9.70
9.10
56.60
Надь А.В.
105
Приварська Олесандра
1999
Рівненська обл.
8.60
9.80
9.70
8.25
9.80
8.90
55.05
ШельчукН.О.
106
Зеленіна Дар'я
1998
Полтавська обл.
8.45
9.30
9.30
8.10
9.30
8.20
52.65
Смірнова І.В.
107
Янчук Ірина
1998
Рівненська обл.
8.25
8.25
8.95
8.80
9.35
7.95
51.55
Болба М.В.,
 Руда Ю.В.
108
Грідасова Олександра
1995
м Київ
15.50
15.10

травма


30.60
Дерюгіна А.М. та І. І.
 Різатдінова О.В.
109
Нестерчук Анастасія
1999
Закарпатська обл.
9.55
10.20

травма


19.75
Надь А.В.

Комментариев нет:

Отправить комментарий