вторник, 24 февраля 2015 г.

«ИМПЕРИЯ ЮНЫХ ТАЛАНТОВ» 6-8.03.2015, г. Киев. Анонс.



График соревнований 6 марта 2015 г
    
 год рождкатегорияпредмет
    
12,00 - 12,102010А, Вбез предмета
    
12,10 - 12,302009Абез предмета
12,30 - 12,452009Вбез предмета
    
12,45 - 13,452008Абез предмета
13,45 - 14,152008Вбез предмета
14,15 - 14,402008С1й вид на выбор
    
14,40 - 15,152007Абез предмета
15,15 - 16,152007Вбез предмета
16,15 - 16,452007С1й вид на выбор
    
16,45 - 17,102002Аскакалка
17,10 - 17,452002Вмяч
    
17,45 - 18,252001Аобруч
18,25 - 18,402001Вскакалка
    
18,40 - 19,052000Аобруч
19,05 - 19,152000Вскакалка
    
19,15 - 19,401999, 1998Абулавы
19,40 - 19,501999, 1998В1й вид на выбор
График соревнований 7 марта 2015 г
    
 год рождкатегорияпредмет
    
8,00 - 8,202010, 2009Ввид на выбор
    
8,20 - 8,502008Ввид на выбор
8,50 - 9,152008Свид на выбор
    
9,15 - 10,152007Ввид на выбор
10,15 - 10,452007Свид на выбор
    
10,45 - 11,302006Абез предмета
11,30 - 12,102006Вбез предмета
12,10 - 12,552006Свид на выбор
    
12,55 - 13,452005Абез предмета
    
14,00 - 15,00ПАРАД ОТКРЫТИЯ СОРЕВНОВАНИЙ
    
15,00 - 15,402005Вскакалка
15,40 - 16,202005Сбулавы
    
16,20 - 17,002004Аскакалка
17,00 - 17,452004Вмяч
17,45 - 18,252004Сбулавы
    
18,25 - 18,552003Аобруч
18,55 - 19,302003Вмяч
19,30 - 20,002003Сбулавы
    
20,00 - 20,252002Аобруч
20,25 - 21,002002Вбулавы
    
21,00 - 21,402001А булавы
21,40 - 21,552001Вмяч
    
21,55 - 22,202000Абулавы
22,20 - 22,302000Вмяч
    
22,30 - 22,551999, 1998Авид на выбор
22,55 - 23,051999,1998Ввид на выбор
    
23,10СОВЕЩАНИЕ СУДЕЙ 
График соревнований 8 марта 2015 г
 год рождкатегорияпредмет
    
8,00 - 8,402006Аобруч
8,40 - 9,202006В вид (кроме обруча)
9,20 - 10,052006Свид на выбор
    
10,05 - 10,552005Авид на выбор
10,55 - 11,352005Ввид на выбор
11,35 - 12,152005Свид на выбор
    
12,15 - 12,552004Авид на выбор
12,55 - 13,402004Ввид на выбор
13,40 - 14,202004Свид на выбор
    
14,20 - 14,502003Авид на выбор
14,50 - 15,252003Ввид на выбор
15,25 - 15,552003Свид на выбор
    
15,55 - 16,55ПОКАЗАТЕЛЬНЫЕ ВЫСТУПЛЕНИЯ (ГАЛА КОНЦЕРТ)
17,00ПАРАД НАГРАЖДЕНИЯ 

Список команд


Список команд
ТРЕНЕР
1
Белая Церковь  ДЮСШ "Юность"
Сивко Полина
2
Белая Церковь ДЮСШ "Юность"
Масликова Ирина
3
Белая Церковь Спортлицей
Гавренко Лариса
4
Борисполь "Диамант"
Сиренко Кристина
5
Винница СК "Премьера"
Заплишная Ю., Суржок А.
6
Вышгород
Вологдина Людмила
7
Днепродзержинск ОК ДЮСШ "Прометей"
Козбанова Инна
8
Днепропетровск "Арабеск"
Сыч Н., Семенова А.
9
Днепропетровск ДЮСШ №2
Евсюкова Татьяна
10
Днепропетровск СДЮШОР
Еремина Ольга
11
Запорожье "Колос"
Шарипова Яна
12
Запорожье ДЮСШ №5
Колокот Д., Колокот А.
13
Ирпень "Восходящая звезда"
Ярина Н., Ярина О
14
Киев  ДЮСШ №3 "Спартак"
Топильская Надежда
15
Киев  ДЮСШ №3 "Спартак"
Кондратюк Ольга
16
Киев  ДЮСШ №3 "Спартак"
Кондаурова Полина
17
Киев "Голден Ритмик"
Грюнвальд Жаклин
18
Киев ДЮСШ № 13
Кутненко Кристина
19
Киев ДЮСШ № 13
Мельник Юлия
20
Киев ДЮСШ № 18
Топильская Надежда
21
Киев "Академия Современного образования"
Кузьмичева Людмила
22
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кардаш Марина
23
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Хозлу Элина
24
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Юрченко Ольга
25
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Андреева Наталья
26
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Никульшина Ирина
27
Киев ДЮСШ Дерюгиных
Кондратюк Ольга
28
Киев КДЮСШ "Олимп"
Белецкая Татьяна
29
Киев СК "БНА"
Белавцева Надежда
30
Киев СТЦ "Феникс"
Фомина Ю., Шишко А.
31
Кременчуг
Солодовникова Наталья
32
Кривой Рог
Шпирук Людмила
33
Лозовая ДЮСШ "Олимпия"
Нор Оксана
34
Луцк ДЮСШ №2
Габидулина В., Залищук О.
35
Львов СДЮШОР "Багира"
Сороковская Екатерина
36
Львов СК "Грация"
Гринюка Любовь
37
Николаев ДЮСШ №3
Чугай Татьяна
38
Никополь ДЮСШ №1
Ястребова Елена
39
Одесса "Черноморец"
Бузуян В., Федотова С.
40
Одесса ДЮСШ №1
Гуртовая Елена
41
Одесса ДЮСШ №5
Черненко Я., Иванова Н.
42
Первомайский
Мелащенко Ирина
43
Полтава ДЮСШ №4
Кругликова Наталья
44
Ровно СК "Золотая осень"
Болба Марина
45
Ужгород
Семенюк Марина
46
Украинка
Романив Светлана
47
Харьков "Художественная гимнастика"
Горячева Т., Байер В.
48
Харьков ДЮСШ № 16
Глушко Ирина
49
Харьков КДЮСШ №5
Логачева Ю., Белоус Н.
50
Херсон ДЮСШ №6
Кислова Лариса
51
Херсон ДЮСШ №6
Куевда Татьяна
52
Черкассы "Олимпия"
Хмурковская Виктория
53
Черкассы КДЮСШ №1
Иванова Наталья
54
Черкассы СК "Надежда Украины"
Широкопояс Татьяна
55
Чернигов
Бориско Юлия

четверг, 19 февраля 2015 г.

1-й Міжданородний турнір з художньої гімнастики «Кришталеві булави» 13-15.02.2015, м.Львів



Відео з турніру:




Команди,які приймали участь у
I Міжнародному турнірі з художньої гімнистики
“Кришталеві булави”
 

м.Краків (Польща) СК “Сокіл” 
м.Чернігів СК “Олімпія” 
м.Дніпропетровськ СК “Арабеск” 
м.Одеса СДЮШОР “Черноморец” 
м.Ужгород СК “Перлина Закарпаття” 
м.Київ СДЮШОР №3 
м.Ізмаїл ДЮСШ №1 
м.Кіровоград КДЮСШ №3 
м.Мелітополь ДЮСШ №3 
м.Вінниця СК “Еліт” 
м. Ужгород ФСТ Україна 
м.Київ СДЮШОР 
м.Камянець-Подільск ДЮСШ 
м.Київ СК “Гармонія-Еліт” 
м.Рівне СК “Золота осінь” 
м. Володимир-Волинськ ДЮСШ 
м.Дніпропетровськ СДЮШОР ДОО ФСО Україна 
м.Луцьк СК “Спорт-естет” 
м.Ірпінь СК “Восходящая звезда” 
Львів СК “Ніка” 
Львів ЦТДТЮГ 
Львів “Галеон” 
Львів ДЮСШ “Здоров’я” 
Львів СК “Грація” 
Львів СК “Галичанка” 
Львів СК “Спарта”