среда, 19 ноября 2014 г.

Харків. 20-21 листопада відбудеться Х фестиваль з художньої гімнастики "Юні грації"



 З 20 по 21 листопада 2014 року в приміщенні КП «Харківський Палац спорту», розташованому за адресою: проспект Маршала Жукова 2, відбудеться X фестиваль з художньої гімнастики « Юні грації ».
Пряма трансляція X фестивалю з художньої гімнастики «Юні грації» буде організована тут.

Графік
Х Фестивалю з художньої гімнастики
«Юні грації»
19.11.2014г.

Час

Рік народження

Категорія

Група

Команда

10.00
2008-2009
В
ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
10.25
2009-2010
А
ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
10.40
2008
А
ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
11.00
2007
В
ІІ
Команди мХаркова
11.20
2007
В
ІІІ
Команди мХаркова
11.30
2007
А
ІІ
Команди мХаркова
12.00
2007
А
ІІІ
Команди мХаркова
12.20
2006
В
ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
12.50
2006
А
І
Команди мХаркова
13.05
2006
А
ІІ
Команди мХаркова
13.20
2006
А
ІІІ
Команди мХаркова
13.30
2005
В
ІІ
Команди мХаркова
13.50
2005
В
ІІІ
Команди мХаркова
14.00
2005
А
І
Команди мХаркова
14.10
2005
А
ІІ
Команди мХаркова
14.30
2005
А
ІІІ
Команди мХаркова
14.55
2004
В
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
15.20
2004
А
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
15.55
2003
В
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
16.30
2003
А
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
17.00
2002
В
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
17.15
2002
А
І, ІІ, ІІІ
Команди мХаркова
17.35
2001

І, ІІ
Команди мХаркова
18.10
2000

І, ІІ
Команди мХаркова
18.20
1999

І, ІІ
Команди мХаркова
18.25
1998 и ст.

І, ІІ
Команди мХаркова
18.40
ЗАКІНЧЕННЯ 1-го ДНЯ ЗМАГАНЬ


Графік
Х Фестивалю з художньої гімнастики
«Юні грації»
20.11.2014г.
Час
Рік народження
Категорія
Група
Команда
9.00
2005
В
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
9.20
2005
А
І
Команди з інших міст
9.35
2005
А
ІІ
Команди з інших міст
9.50
2005
А
ІІІ
Команди з інших міст
10.05
2006
В
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
10.30
2006
А
І, ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
11.00
2007
В
І
Команди з інших міст
11.25
2007
В
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст (2 вида)
12.05
2007
В
ІІ, ІІІ
Команди мХаркова (1 вид)
12.35
2007
А
І
Команди з усіх міст(1вид)
12.50
2007
А
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст (2вида)
13.25
2007
А
ІІ
Команди мХаркова (1 вид)
13.55
2007
А
ІІІ
Команди мХаркова (1 вид)
14.10
2008
В
І
Команди з усіх міст
14.45
2008
В
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст(2вида)
Команди мХаркова (1 вид)
15.30
2008
А
І
Команди з усіх міст
15.50
2008
А
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст(2вида)
Команди мХаркова (1 вид)
16.30
2009-2010
В
І, ІІІ
Команди з усіх міст
17.10
2009
А
І, ІІ, ІІІ
Команди з усіх міст
17.40
МІС ТУРНІРУ КМС, МС
17.50
ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ
18.00
ПАРАД ВІДКРИТТЯ, НАГОРОДЖЕННЯ 2007,2008,2009,2010 р.н.
19.00
2004
В
І, ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
19.20
2004
А
І, ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
19.50
2003
В
І
Команды г. Харькова
20.10
2003
В
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
20.40
2003
А
І
Команди з інших міст
21.00
2003
А
ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
21.30
2002
В
І, ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
21.45
2002
А
І, ІІ, ІІІ
Команди з інших міст
21.55
НАГОРОДЖЕННЯ 2003 р.н.
22.10
2001

І, ІІ
Команди з інших міст
22.30
2000

І, ІІ
Команди з інших міст
22.40
1999

І, ІІ
Команди з інших міст
22.50
1998 и ст.

І, ІІ
Команди з інших міст
23.00
ЗАКІНЧЕННЯ 2-го ДНЯ ЗМАГАНЬ

Графік
Х Фестивалю з художньої гімнастики
«Юні грації»
21.11.2014г.

Час

Рік народження
Категорія
Група
Команда
8.30
2006
В
І
Команди з усіх міст
8.55
2006
В
ІІ
Команди з усіх міст
9.30
2006
В
ІІІ
Команди з усіх міст
9.50
2006
А
І
Команди з усіх міст
10.20
2006
А
ІІ
Команди з усіх міст
10.45
2006
А
ІІІ
Команди з усіх міст
11.00
2005
В
І
Команди з усіх міст
11.10
2005
В
ІІ
Команди з усіх міст
11.40
2005
В
ІІІ
Команди з усіх міст
12.00
2005
А
І
Команди з усіх міст
12.25
2005
А
ІІ
Команди з усіх міст
13.00
2005
А
ІІІ
Команди з усіх міст
13.40
2004
В
І
Команди з усіх міст
13.50
2004
В
ІІ
Команди з усіх міст
14.10
2004
В
ІІІ
Команди з усіх міст
14.20
2004
А
І
Команди з усіх міст
14.40
2004
А
ІІ
Команди з усіх міст
15.00
2004
А
ІІІ
Команди з усіх міст
15.25
2002
В
І, ІІ, ІІІ
Команди з усіх міст
15.55
2002
А
І, ІІ, ІІІ
Команди з усіх міст
16.25
2001

І
Команди з усіх міст
17.00
2001

ІІ
Команди з усіх міст
17.20
2000

І, ІІ
Команди з усіх міст
17.45
1999

І, ІІ
Команди з усіх міст
18.00
1998 і ст.

І, ІІ
Команди з усіх міст

18.30

ФІНАЛИ
18.30
ФІНАЛИ КМС
19.15
ФІНАЛИ МС
20.00
НАГОРОДЖЕННЯ