вторник, 23 сентября 2014 г.

IX Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Золоте левеня». 19-21.09.2014. Протоколи. Відео.


Відео з турніру:







Зведений протокол
IX Міжнародний турнір з художньої гімнастики

«Золоте левеня»
( 19-21 вересня 2014 року )
2010 рік
7
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
Сума
Місце
1
Косенюк Вероніка
2010
Вінниця"Еліт"
7,000
7,000
1
2
Васько Іра
2010
Ужгород
Мовчан К.
6,150
6,150
2


2009 рік І категорія
5
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
Сума
Місце
1
Рудковська Яна
2009
Луцьк ДЮСШ №2
Габідуліна В.,Заліщук О.
9,100
9,100
1
2
Зарева Катя
2009
Мукачево
Плавайко В.
8,200
8,200
2
3
Лахоцька Іра
2009
Львів " Галичанка"
Івах Г. ,
7,600
7,600
3
4
Луценко Аня
2009
Вінниця " Еліт"
Чернякевич Д.
7,600
7,600
3
5
Огінська Марта
2009
Львів " Галичанка"
Івах Г. , Филипів О.
7,500
7,500
4
6
Попович Маша
2009
Мукачево
Плавайко В.
7,400
7,400
5
7
Плахова Юлія
2009
Вінниця " Еліт"
7,300
7,300
6
8
Ляшенко Софія
2009
Березань "Надія"
6,700
6,700
7
9
Тимощук Яна
2009
Львів " Галичанка"
Івах Г. , Филипів О.
6,600
6,600
8
10
Симйон Ксенія
2009
Мукачево КОДЮСШ " Спартак "
Плавайко В.
6,600
6,600
8
11
Маслюк Катя
2009
Ужгород
Мовчан К.
5,600
5,600
9


2009 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Попкова Ліза
2009
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,550
7,700
17,250
1
2
Фролова Каріна
2009
Львів СК " Ніка"
Руда І.
9,000
7,650
16,650
2


2008 рік І категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
Сума
Місце
1
Ковальчук Ніка
2008
Луцьк ДЮСШ№ 2
Габідуліна
9,650
9,650
1
2
Скверис Анастасія
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,000
9,000
2
3
Хархаліс Віка
2008
Ужгород
Мовчан К.
8,950
8,950
3
4
Мелекесцева Анна
2008
Вінниця-Еліт
8,950
8,950
3
5
Любімова Луїза
2008
Львів "Динамо"
Козак О.
8,550
8,550
4
6
Дакаєва Аліна
2008
Льцьк ДЮСШ №2
Габідуліна.
8,150
8,150
5
7
Скрейделєва Олександра
2008
Львів СК "Ніка"
Руда І.
8,050
8,050
6
8
Федотова Устина
2008
Луцьк Спорт-Естет
Войноровська.
7,950
7,950
7
9
Махортова Мілана
2008
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
7,900
7,900
8
10
Єргеєва Анна
2008
Львів ДЮСШ "Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
7,800
7,800
9
11
Трачук Злата
2008
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
7,750
7,750
10
12
Засадна Анна
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.,Филипів.
7,600
7,600
11
13
Вахтін Анна
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.
7,450
7,450
12
14
Бабидорич Ангеліна
2008
Мукачево
Плавайко В.
7,400
7,400
13
15
Пантьо Аліна
2008
Мукачево
Плавайко В.
7,300
7,300
14
16
Шелевач Каріна
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.,Филипів
7,150
7,150
15
17
Дюкіна Поліна
2008
Львів ДЮСШ №5
Калашян Л.,
7,050
7,050
16
18
Ковалевич Каміла
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.,Филипів.
6,900
6,900
17
19
Брецко Віка
2008
Ужгород"Динамо"
Семенюк М.
6,850
6,850
18
20
Королишин Софія
2008
Львів"Галичанка"
Івах Г.,Филипів
6,800
19
21
Андрусяк Софія
2008
Львів "Галичанка"
Івах Г.
6,750
6,750
20
22
Янчук Катя
2008
Вінниця-Еліт
Чернякевич Д.
6,600
6,600
21
23
Ганус Ліза
2008
Ужгород"Динамо"
Семенюк М.
6,550
6,550
22


2008 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Калиш Валерія
2008
Луцьк"Фаворит"
Данилюк Н.,Матвей С.
9,250
8,950
18,200
1
2
Буска Яна
2008
Львів СК "Ніка"
Руда І.
10,150
8,050
18,200
1
3
Петровська Юля
2008
Луцьк ДЮСШ №2
Габідуліна В.,Заліщук О.
9,300
8,450
17,750
2
4
Теерехова Анна
2008
Луцьк Спорт-Естет
Войноровська А.
8,450
7,650
16,100
3
5
Емець Марія
2008
Березань
Клименко-Товстоп'ян Ю.
8,300
7,800
16,100
3
6
Задорожна Кіра
2008
Вишгород
Вологдіна Л.
7,850
7,250
15,100
4
7
Шульгіна Аліна
2008
Львів "Галеон"
Міхеєва Т.,Заплатинська
7,750
7,150
14,900
5
8
Марич Оля
2008
Львів "Галеон"
Міхеєва Т.,Заплатинська
7,450
7,100
14,550
6
9
Демченко Поліна
2008
Вінниця "Еліт"
Чернякевич Д.
7,750
6,800
14,550
6
10
Козацька Вікторія
2008
Березань
Клименко-Товстоп'ян Ю.
7,050
7,100
14,150
7
11
Бульба Олександра
2008
Березань
Клименко-Товстоп'ян Ю.
6,950
6,900
13,850
8
12
Хаян Анна
2008
Вишгород
Вологдіна Л.
6,700
6,600
13,300
9
13
Пануріна Ліза
2008
Дніпродзержинськ
Олейник Лілія
6,850
5,550
12,400
10


2007 рік І категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
Сума
Місце
1
Щурук Анна
2007
Луцьк"Фаворит"
Данилюк Н.,Матвей С.
9,500
9,500
1
2
Кошель Кіра
2007
Львів ДЮСК №5
Калашян Л.,Вельберг Ю.
9,300
9,300
2
3
Ткаленко Саша
2007
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,300
9,300
2
4
Півнюк Кіра
2007
Луцьк ДЮСШ №2
Габідуліна В.,Заліщук О.
8,650
8,650
3
5
Коваль Катя
2007
Вінниця"Еліт"
8,650
8,650
3
6
Маляр Вероніка
2007
Луцьк Спорт-Естет
Войноровська А.
8,300
8,300
4
7
Гринкевич Віка
2007
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
8,100
8,100
5
8
Мазур Соломія
2007
Львів "Грація"
Гринюка Л.
8,000
8,000
6
9
Журбенко Даша
2007
Вінниця"Еліт"
7,900
7,900
7
10
Калиняк Анастасія
2007
Львів"Галичанка"
Івах Г.
7,800
7,800
8
11
Федоренко Надія
2007
Хмельницький
Литкіна О.
6,950
6,950
9
12
Вачіля Настя
2007
Ужгород
Мовчан К.
6,950
6,950
9
13
Скіра Марта
2007
Львів"Галичанка»
Івах Г.
6,400
6,400
10
14
Махортова Аделіна
2007
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
6,300
6,300
11
15
Занчак Юля
2007
Львів"Галичанка"
Івах Г.
6,100
6,100
12
16
Ляськовська Олександра
2007
Львів"Галичанка"
Івах Г.
5,900
5,900
13


2007 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Дудіна Домініка
2007
Дніпропетровськ "Арабеск".
Семенова А
10,300
9,700
20,000
1
2
Мелимук Вероніка
2007
Львів ЦТДЮГ"Галичина"
Демченко Л.
9,700
9,950
19,650
2
3
Шевченко Соломія
2007
Луцьк Спорт-Естет
Войноровська А.
10,950
8,400
19,350
3
4
Чорна Каріна
2007
Львів"Динамо"
Козак О.
9,250
8,550
17,800
4
5
Куцель Ліза
2007
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
9,050
8,700
17,750
5
6
Калічинская-Каторгіна Аліна
2007
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
8,350
8,050
16,400
6
7
Салтан Анастасія
2007
Вишгород
Вологдіна Л.
8,200
7,650
15,850
7
8
Злепко Катерина
2007
Вишгород
Вологдіна Л.
8,650
7,000
15,650
8
9
Макаринская Юстина
2007
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК"Зевс
Щербина А.
8,150
6,700
14,850
9
10
Роговец-Венцковская Анна
2007
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
7,350
7,500
14,850
10
11
Кузьміна Ліза
2007
Березань
Клименко Ю.
7,350
7,000
14,350
11
12
Баранова Вероніка
2007
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК"Зевс
Щербина А.
7,250
7,050
14,300
12
13
Костенко Аліса
2007
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.,Олейник Л.
7,200
6,750
13,950
13
14
Шевченко Таня
2007
Березань
Клименко Ю.
7,000
5,900
12,900
14


2007 рік ІІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Соколова Софія
2007
Львів "Галичанка"
Івах Г.
10,900
10,350
21,250
1
2
Рудольф Каріна
2007
Дніпропетровськ "Арабеск"
Семенова А.
10,050
9,400
19,450
2
3
Варламова Злата
2007
Калинівка
Гаврилюк В.
9,250
8,550
17,800
3
4
Трегуб Поліна
2007
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
8,650
9,150
17,800
3
5
Маленко Галя
2007
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл""
Щербина А.
8,850
8,750
17,600
4
6
Крилова Мілена
2007
Львів"Динамо"
Козак О.
8,300
6,750
15,050
5
7
Саламаха Софія
2007
Одеса ДЮСШ № 1
Борозенцева Н.
7,500
7,550
15,050
6
8
Кащеєва Катя
2007
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.,Олейник Л.
7,400
6,350
13,750
7
9
Мороз Кіра
2007
Вінниця"Еліт"
Чернякевич Д.
7,350
5,850
13,200
8
10
Леонова Євгенія
2007
Березань
Таран С.
6,500
6,300
12,800
9


2006 рік I категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
Сума
Місце
1
Заплетнюк Софія
2006
Львів СК"Ніка"
Руда І.
9,800
9,800
1
2
Мангуш Христина
2006
Львів"Динамо"
Козак О.
8,350
8,350
2
3
Босюк Софія
2006
Луцьк "Фаворит"
Данелюк Н.,Матвей С.
7,950
7,950
3
4
Полюхович Дарина
2006
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
7,950
7,950
3
5
Мандрикіна Юлія
2006
Луцьк Спорт-Естет
Войноровська А.
7,850
7,850
4
6
Смирная Олеся
2006
Київ Школа Дерюгіних
Козак Н.
7,600
7,600
5
7
Пределина Ярослава
2006
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК"Зевс"
Щербина А.
7,100
7,100
6
8
Шевчук Даша
2006
Луцьк ДЮСШ №2
Габідуліна В.,Заліщук О.
6,900
6,900
7
9
Антонів Ангеліна
2006
Львів"Галичанка"
Филипів О.
6,750
6,750
8
10
Радченко Даша
2006
Березань
Таран С.
6,300
6,300
9
11
Іванишин Марта
2006
Львів "Галичанка"
Филипів О.
5,800
5,800
10
12
Хамлай Анастасія
2006
5,750
5,750
11
13
Клопотар Маша
2006
Ужгород "Динамо"
Семенюк М.
5,600
5,600
12
14
Терешкович Марія
2006
Хмельницький
Литкіна О.
4,850
4,850
13


2006 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Нарусевич Катя
2006
Одеса ДЮСШ №1
Борозенцева Н.
9,600
8,950
18,550
1
2
Ковальчук Оля
2006
Луцьк ДЮСШ №2
Габідуліна В.,Заліщук О.
9,750
8,800
18,550
1
3
Свідницька Дарина
2006
Львів ЦТДЮГ"Галичина"
Дуднікова Л.
9,750
8,450
18,200
2
4
Авілкіна Валерія
2006
Львів "Динамо"
Козак О.
9,400
8,550
17,950
3
5
Cичінська Юлія
2006
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю,
8,850
8,950
17,800
4
6
Кравець Софія
2006
Львів"Динамо"
Бутенко К.
8,750
8,650
17,400
5
7
Геворкян Мілана
2006
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
9,700
7,500
17,200
6
8
Путраш Евеліна
2006
Ужгород
Мовчан К.
9,250
7,950
17,200
7
9
Бондарева Аліна
2006
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
8,500
7,950
16,450
8
10
Кистанова Аріна
2006
Дніпропетровськ " Арабеск"
Семенова А.
7,850
8,500
16,350
9
11
Лугініна Юлія
2006
Луцьк"Фаворит"
Данелюк Н.,Матвей С.
8,750
7,600
16,350
10
12
Вишневская Еліна
2006
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
9,000
7,050
16,050
11
13
Молдаван Даша
2006
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК"Зевс"
Щербина А.
7,950
7,750
15,700
12
14
Скляр Анна
2006
Львів ДЮСН"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
8,750
6,700
15,450
13
15
Когут Вікторія
2006
Львів СК"Спарта"
Сподаренко Т.
7,800
7,600
15,400
14
16
Марченко Поліна
2006
Львів"Динамо"
Бутенко К.
8,200
6,950
15,150
15
17
Донченко Женя
2006
Вінниця"Еліт"
Чернякевич Д.
8,050
6,800
14,850
16
18
Проварна Марія
2006
Вишгород
Вологдіна Л.
7,350
6,250
13,600
17
19
Нестерчук Даніела
2006
Ужгород
Пушко А.
7,600
5,850
13,450
18


2006 рік ІІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Данилюк Анаснасія
2006
Львів "Галичанка"
Івах Г.
10,700
8,650
19,350
1
2
Курносова Емма
2006
Луцьк "Фаворит"
Данилюк Н.,Матвей С.
10,800
7,850
18,650
2
3
Рачицкая Аліна
2006
Одеса ДЮСШ №1
Борозенцева Н.
9,100
8,750
17,850
3
4
Крупщенок Софія
2006
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК "Зевс"
Щербина Є.
9,350
8,250
17,600
4
5
Люльчик Лія
2006
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
9,250
8,250
17,500
5
6
Засадна Софія
2006
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,050
8,350
17,400
6
7
Венгер Анастасія
2006
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,300
7,650
16,950
7
8
Подчешинська Софія
2006
Калинівка
Гаврилюк В.
9,350
7,550
16,900
8
9
Пастушенко Олександра
2006
Київ Школа Дерюгіних-1
Козак Н.
8,800
7,950
16,750
9
10
Игнатенко Міла
2006
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
8,750
6,950
15,700
10
11
Кратко Татяна
2006
Київ ДЮСШ№18
Ульченкова К.
8,750
6,550
15,300
11
12
Вергелес Софія
2006
Київ ДЮСШ№18
Ульченкова К.
7,900
7,150
15,050
12
13
Токарь Ольга
2006
Київ ДЮСШ№18
Ульченкова К.
7,600
6,350
13,950
13
14
Швідун Поліна
2006
Київ ДЮСШ№18
Ульченкова К.
7,800
5,850
13,650
14
2005 рік І категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Чертоганова Саша
2005
Дніпропетровськ "Арабеск".
Семенова А.
10,950
10,850
21,800
1
2
Максимець Катя
2005
Львів"Грація"
Гринюка Л.
8,700
9,250
17,950
2
3
Кіценко Каріна
2005
Калинівка
Гаврилюк В.
8,650
7,550
16,200
3
4
Жук Яна
2005
Львів"Галичанка"
Івах Г.
8,000
7,700
15,700
4
5
Толочанова Анастасія
2005
Львів"Динамо"
Козак О.
8,050
6,550
14,600
5
6
Кітик Анастасія
2005
Львів СК"Ніка"
Руда І.
7,600
6,950
14,550
6
7
Гайовська Маряна
2005
Львів"Галичанка"
Івах Г.
7,550
6,800
14,350
7
8
Сеник Юля
2005
Львів"Галичанка"
Івах Г.
7,050
6,850
13,900
8
9
Благун Катерина
2005
Чернівці
Петей Л.
6,850
6,600
13,450
9
10
Фищук Інна
2005
Вінниця"Еліт"
Чернякевич Д.
6,250
5,950
12,200
10
11
Руккас Даша
2005
Львів СК"Спарта"
Сподаренко Т.
6,400
5,700
12,100
11


2005 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Мельник Аліна
2005
Львів СК"Ніка"
Руда І.
11,950
11,550
23,500
1
2
Ковалева Марія
2005
Дніпропетровськ "Арабеск"
Семенова А
10,400
10,550
20,950
2
3
Гопяк Христина
2005
Львів "Галичанка"
Івах Г.,Родевич Х.
10,100
10,800
20,900
3
4
Лозько Майя
2005
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
9,450
10,750
20,200
4
5
Петервані Софія
2005
Ужгород"Динамо"
Семенюк М.
9,150
10,850
20,000
5
6
Кочерба Влада
2005
Одеса ДЮСШ№1
Борозенцева Н.
9,900
9,500
19,400
6
7
Барабаш Ліза
2005
Львів "Галичанка"
Івах Г.,Родевич Х.
9,100
9,200
18,300
7
8
Кабанова Аня
2005
Львів СК"Спарта"
Сподаренко Т.
9,350
7,550
16,900
8
9
Іванова Аліна
2005
Львів"Динамо"
Бутенко К.
8,700
8,050
16,750
9
10
Мавдрик Стефанія
2005
Львів"Галичанка"
Івах Г.
8,400
8,000
16,400
10
11
Жорняк Поліна
2005
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.
7,400
7,600
15,000
11


2005 рік ІІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Кручок Устина
2005
Львів "Галичанка"
Івах Г. , Родевич Х.
10,700
10,600
21,300
1
2
Цимбалюк Яна
2005
Дніпропетровськ "Арабеск"
Семенова А.
11,900
9,200
21,100
2
3
Савронь Анастасія
2005
Львів"Грація"
Гринюка Л.
10,650
9,250
19,900
3
4
Сара Поліна
2005
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
8,600
9,150
17,750
4
5
Кочергіна Катерина-Ніколь
2005
Львів СК"Спарта"
Сподаренко Т.
8,700
8,250
16,950
5
6
Гарбар Даша
2005
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
8,700
7,000
15,700
6


2004 рік І категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Дзендзелюк Яна
2004
Львів ДЮСШ№5
Калашян Л.,Вельберг Ю.
10,100
10,300
20,400
1
2
Чорна Мартіна
2004
Львів СК"Ніка"
Руда І.
9,800
9,150
18,950
2
3
Пунь Олена
2004
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,150
8,800
17,950
3
4
Мерчук Вікторія
2004
Луцьк "Фаворит"
Данелюк Н.,Матвей С.
8,700
8,950
17,650
4
5
Опришко Ліза
2004
Дніпропетровськ ДЮСШ"Металл"СК"Зевс"
Щербина А.
8,600
7,700
16,300
5
6
Худа Яна
2004
Львів "Динамо"
Бутенко К.
8,300
6,900
15,200
6
8
Ахмадуліна Віка
2004
Львів"Галеон"
Міхеєва Т.,Заплатинська О.
7,650
7,100
14,750
7
9
Гаврилова Оля
2004
Чернівці
Петей Л.
7,250
6,550
13,800
8


2004 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Долинська Христина
2004
Львів "Грація"
Гринюка Л.
10,700
9,950
20,650
1
2
Фечан Соломія
2004
Львів"Галичанка"
Івах Г.
9,850
10,250
20,100
2
3
Мельник Богдана
2004
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
9,950
9,200
19,150
3
4
Кузьміна Єлізавета
2004
Луцьк"Фаворит"
Данелюк Н.,Міндюк І.
9,600
9,500
19,100
4
5
Новоторова Віка
2004
Львів"Динамо"
Козак О.
9,950
8,700
18,650
5
6
Качурівська Анна
2004
Львів ДЮСШ №5
Калашян Л.,Вельберг Ю.
9,500
8,500
18,000
6
7
Лівадова Ліза
2004
Львів"Динамо"
Козак О.
9,250
8,250
17,500
7
8
Роговська Соломія
2004
Львів"Динамо"
Бутенко К.
8,000
8,300
16,300
8
9
Кучерявих Софія
2004
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
7,900
8,150
16,050
9
10
Грицак Маша
2004
УжгородФСТ"Україна"
Пушко А.
8,000
7,000
15,000
10
11
Гусак Оля
2004
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.
7,700
7,250
14,950
11
12
Описька Саша
2004
УжгородФСТ"Україна"
Пушко А.
6,550
7,050
13,600
12


2004 рік ІІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Демьяновська Яна
2004
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
9,900
9,500
19,400
1
2
Колесник Яна
2004
Львів ДЮСШ №5
Калашян Л.,Вельберг Ю.
8,850
9,700
18,550
2
3
Стрільчук Богдана
2004
Луцьк"Фаворит"
Данелюк Н.,Матвей С.
9,300
9,100
18,400
3
4
Дричак Каріна
2004
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
9,900
8,450
18,350
4
5
Рой Анна
2004
Львів "Динамо"
Козак О.
9,050
9,150
18,200
5
6
Старко Ліза
2004
Львів"Галичанка"
Івах Г.
8,800
6,800
15,600
6


2003 рік І категорія
1
Пугач Анастасія
2003
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
12,700
12,450
25,150
1
2
Пташник Анастасія
2003
Львів "Галичанка"
Івах Г.
12,150
11,150
23,300
2
3
Осташевська Лідія
2003
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
11,000
10,650
21,650
3
4
Іванова Маша
2003
Ужгород "Динамо"
Семенюк М.
12,150
9,300
21,450
4
5
Борисенко Ірина
2003
Львів СК"Ніка"
Руда І.
10,500
9,800
20,300
5
6
Пюрик Таня
2003
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
10,500
9,700
20,200
6
7
Корнафель Анна
2003
Львів "Грація"
Гринюка Л.
10,050
10,150
20,200
6
8
Савчук Богдана
2003
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреєва Н.
9,650
8,800
18,450
8
9
Новосад Ольга
2003
Львів "Грація"
Гринюка Л.
9,600
8,400
18,000
9
10
Василик Тетяна
2003
Львів СК"Спарта"
Сподаренко Т.
9,300
8,350
17,650
10
11
Грішина Юля
2003
Ужгород "Динамо"
Семенюк М.
8,750
8,650
17,400
11
12
Лесько Марта
2003
Львів "Галеон"
Міхеєва Т.,Заплатинська О.
9,150
8,250
17,400
11
13
Кобринская Ліза
2003
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.
9,150
8,100
17,250
13
14
Дзюба Ілона
2003
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
8,600
8,600
17,200
14
15
Димед Христина
2003
Чернівці
Петей Л.
8,000
8,850
16,850
15


2003 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Василишин Софія
2003
Львів"Галичанка"
Івах Г.
11,850
9,650
21,500
1
2
Сторожева Валерія
2003
Одеса ДЮСШ №1
Борозенцева Н.
11,450
8,600
20,050
2
3
Безсмертна Олександра
2003
Львів"Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
11,450
8,500
19,950
3
4
Охмак Анастасія
2003
Рівне СК"Золота осінь"
Руда Ю.
10,750
8,900
19,650
4
5
Бутрак Соломія
2003
Львів ДЮСШ"Галеон"
Кочергіна Г.,Калашян Т.
10,450
9,150
19,600
5


2002 рік І категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Іваночко Анастасія
2002
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
13,700
11,300
25,000
1
2
Лях Катерина
2002
Ужгород"Динамо"
Семенюк М.
9,650
10,350
20,000
2
3
Федунь Марія
2002
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
10,400
9,500
19,900
3
4
Самофалова Анастасія
2002
Львів "Галичанка"
Івах Г.
9,450
8,700
18,150
4
5
Козярчук Поліна
2002
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.
8,850
8,400
17,250
5
6
Ткач Анна
2002
Чернівці
Петей Л.
8,900
7,700
16,600
6
7
Клешнева Дарина
2002
Дніпропетровськ
Щербина А.
7,500
9,100
16,600
6
8
Сотуленко Юля
2002
Дніпропетровськ СК"Металл"СК"Зевс"
Щербина А.
8,000
8,000
16,000
8
9
Чайковська Ольга
2002
Львів "Галичанка"
Івах Г.
7,750
6,700
14,450
9
10
Гаврилова Любов
2002
Чернівці
Петей Л.
7,600
6,850
14,450
10
11
Гій Іванка
2002
Чернівці
Петей Л.
7,450
6,250
13,700
11
12
Драчук Даша
2002
Вінниця "Еліт"
Чернякевич Д.
7,500
5,950
13,450
12
13
Левренець Рената
2002
Ужгород ФСТ"Україна"
Пушко А.
5,700
5,700
11,400
13


2002 рік ІІ категорія
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Боднарчук Маріола
2002
Львів "Галичанка"
Івах Г.
13,950
13,300
27,250
1
2
Косован Ніна
2002
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
12,700
12,900
25,600
2
3
Височанська Марія
2002
Львів СК"Ніка"
Руда І.
12,850
10,850
23,700
3
4
Яремко Діана
2002
Львів "Динамо"
Бутенко К.,Кравченко О.
11,900
11,350
23,250
4
5
Пономарцева Анастасія
2002
Львів СК"Ніка"
Руда І.
10,800
9,350
20,150
5
6
Незвецька Катерина
2002
Чернівці
Петей Л.
6,650
6,200
12,850
6


2001 рік
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Черненко Марта
2001
Львів "Динамо"
Кравченко О.,Бутенко К.
12,200
13,050
25,250
1
2
Ціхановська Анастасія
2001
Калинівка
Гаврилюк В.
12,050
12,100
24,150
2
3
Чала Ліза
2001
Львів "Галичанка"
Івах Г.
11,350
12,650
24,000
3
4
Приходько Анастасія
2001
Львів СК"Ніка"
Руда І.
12,200
11,700
23,900
4
5
Цивинская Василина
2001
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреева Н.
11,400
11,300
22,700
5
6
Колкер Ліза
2001
Одеса ДЮСШ№1
Борозенцева Н.
11,400
10,950
22,350
6
7
Молокова Дарина
2001
Дніпропетровськ
Щербина А.
8,500
8,600
17,100
7
8
Дубовая Марія
2001
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреева Н.
7,050
9,100
16,150
8


2000 рік
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1
Братікова Дарья
2000
Львів"Динамо"
Кравченко О.,Бутенко К.
13,350
13,600
26,950
1
2
Пилипенко Вікторія
2000
Львів "Галичанка"
Івах Г.
13,350
11,500
24,850
2
3
Мороз Вікторія
2000
Львів ДЮСШ№5
Калашян Л..Вельберг Ю.
12,050
11,600
23,650
3
4
Ляшенко Альона
2000
Київ Школа Дерюгіних-2
Андреева Н.
11,600
9,800
21,400
4
5
Терещенко Яна
2000
Дніпродзержинськ
Козярчук Н.
9,800
9,750
19,550
5
6
Гаджега Анна
2000
Ужгород ФСТ"Україна"
Пушко А.
7,950
8,300
16,250
6


1999 рік
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1.Антощак Соломія
1999
Львів "Галичанка"
Івах Г.
13,550
12,850
26,400
1
2.Якібчук Марта
1999
Львів "Галичанка"
Івах Г.
13,650
12,750
26,400
1
3.Горбатюк Вероніка
1999
Калинівка
Гаврилюк В.
11,050
10,700
21,750
3
4.Федина Лина
1999
Дніпропетровськ
Щербина А.
10,700
9,100
19,800
4
5.Березовська Людмила
1999
Чернівці
Петей Л.
9,300
9,750
19,050
5
6.Алексік Аліса
1999
Ужгород ФСТ"Україна "
Пушко А.
9,650
9,200
18,850
6
7.Нестерчук Настя
1999
Ужгород ФСТ"Україна "
Пушко А.
9,750
8,900
18,650
7
8.Билий Настя
1999
Дніпропетровськ
Щербина А.
9,550
8,600
18,150
8


МС
Учасник
р.н.
Місто
Тренер
1 вид
2 вид
Сума
Місце
1.Козак Ольга
1997
Львів "Динамо"
Кравченко О,.Бутенко К.
16,000
17,100
33,100
1
2.Стадницька Даша
1998
Львів "Динамо"
Кравченко О,.Бутенко К.
13,650
14,950
28,600
2
3.Скалка Наталя
1998
Одеса ДЮСШ №1
Борозенцева Н.
13,500
13,450
26,950
3
4.Головіна Марія
1999
Львів "Динамо"
Кравченко О,.Бутенко К.
12,250
12,500
24,750
4
5.Тищенко Тамара
1996
Львів "Галичанка"
Івах Г.
10,900
11,500
22,400
5